شش شکل اصلی صورت در انواع مدل کوتاهی کوپ

عوامل تعیین کننده انواع مدل کوتاهی کوپ معمولاً پیشانی، استخوان گونه و فک شما هستند.

  • بیضی: معمولا طول صورت شما بیشتر از عرض است. و پیشانی پهن ترین قسمت صورت است. هیر استالیست های حرفه ای می گویند. این شکل معمولاً مطلوب ترین شکل صورت در نظر گرفته می شود.
  • مربع: طول به عرض تقریباً یک به یک، طولهای افقی و عمودی مساوی، با فک زاویه دار قوی و حداقل منحنی در چانه است.
  • گرد: نسبت طول و عرض تقریباً برابر است. ویژگی های نرم و گرد، با گونه های صاف تر، و گونه ها به عنوان پهن ترین قسمت صورت برجسته هستند. شبیه به صورت مربعی با زوایای نرمتر.
  • قلب: چانه نوک تیز با پیشانی پهنتر و چانه باریکتر، معمولاً به شکل مثلث معکوس.
  • مستطیل: زمانی که عرض پیشانی. گونه ها و خط فک تقریباً یکسان باشد یا فاصله پیشانی تا چانه کمی بیشتر از فاصله گوش تا گوش باشد.
  • الماس: معمولاً با گونه های بلند، چانه نوک تیز و پیشانی باریک تر مشخص می شود.
آموزش کوتاهی مو
کوتاهی مو

بهترین کوتاهی مو برای شما با توجه به شکل صورت

وقتی صحبت از برش واقعی به میان می‌آید. هر دو متخصص موافق هستند که همیشه یک راه قطعی برای رفتن وجود ندارد. اما در عوض، چند نکته متملق و استاندارد برای برجسته کردن ویژگی‌ها وجود دارد. و همانطور که پولاک می‌گوید. «چشم را از دیگران دور کنید. نقاط صورت.”

با این حال، شما مجاز به نقض قوانین هستید. شما اینجا سوگند نمی خورید او می گوید همه چیز در مورد یافتن تعادل شماست.

صورت‌های بیضی: می‌توانند تقریباً هر سبکی را بپوشند. اما به گفته پاپانیکولاس، جذاب‌ترین شکل‌ها عبارتند از: لایه‌های بلند، موج‌های بلند تا شانه‌ها، لبه‌های کامل، باب لایه‌ها یا پیکسی جاروب شده در کناره‌ها. پولاک جزئی به یک باب مربع قوی است. که تمرکز را روی خط فک تیز شما می آورد.

صورت مربعی: ممکن است به نرم کردن لبه‌های اطراف پیشانی و خطوط فک قوی فکر کند. بنابراین چتری‌های مواج با لبه‌های پرپشت، چتری‌های نرم و لایه‌های بلند با حاشیه بهتر عمل می‌کنند. شکل‌های صورت گرد با یک باب بلند به خوبی کار می‌کنند. که چشم‌ها را به سمت پایین می‌کشد. انواع مدل کوتاهی کوپ تا صورت بصری بلندتر شود. این حرکت تکرار می‌شود و می‌گوید که صورت‌های گرد با برش‌هایی که صورت را دراز می‌کند. مانند موهای صاف بلند، موج‌های بلند بلند، باب‌های پشمالو، و چتری‌های بریده بریده با کناره‌های بریده به خوبی عمل می‌کنند.

اهمیت دقت در تشخیص نوع فرم صورت

شکل‌های قلب: با چتری‌های صاف و لایه‌های مواج یا چتری‌هایی که تا چانه‌شان طول می‌کشد. بهتر به نظر می‌رسند. پولاک می‌گوید زوایای نرم در جلو که از زیر صورت شروع می‌شوند. به تعادل پیشانی بلندتر کمک می‌کنند. به گفته شده، نکته کلیدی در اینجا این است. که چتری ها را باریک نگه دارید تا بتوانید توهم عرض کمتری را در بالا ایجاد کنید.

اشکال صورت مستطیل: رویکردی مشابه چهره های مربعی دارند. انواع مدل کوتاهی کوپ لبه‌ها و خطوط فک قوی را با لایه‌ها، حجم و حاشیه‌های پرشده یا پردار نرم کنید. لایه ها و زوایای بلند باعث حرکت و بافت مو می شود.

شکل های الماسی: می توانند گونه های بلند خود را با موهای کوتاه  نشان دهند. یا با لایه های قاب صورت آن را بلند نگه دارند. چتری های اضافه شده که به اطراف استخوان گونه می زند نیز این شکل را برجسته می کند.

کوتاهی مو

کار با بافت

بافت و نوع مو نقش مهمی در یافتن استایل ایده آل شما دارد. او می‌گوید مهم است که بدانید موهای شما به طور طبیعی می‌توانند چه کاری انجام دهند. و برای حفظ ظاهر دلخواه شما چه کارهایی را می‌خواهید انجام دهید. بافت و حجم هر دو مهم هستند. که باید انواع مدل کوتاهی کوپ در نظر گرفته شوند و به افزایش عرض و ارتفاع به موهای شما کمک می کنند، اما اگر می خواهید صورت خود را دراز کنید، می تواند “بدترین دشمن” شما باشد.

 اگر صورت گرد و بافت متوسطی دارید. می خواهید از استایل های گردی که ویژگی های شما را برجسته می کند، اجتناب کنید. به سراغ مدل هایی انواع مدل کوتاهی کوپ بروید. که از برجسته کردن خط فک شما دوری می کنند. و در عوض تمرکز را روی گردن و استخوان یقه قرار دهید. او می گوید، در حالی که اگر به دنبال ظاهر کوتاه تری هستید. پهلوها را کوتاه نگه دارید تا بر گردی گونه ها و پیشانی اضافه نشود. “افزودن قد و پری در بالا برای بلندتر کردن چشم ها.”

آموزش کوتاهی مو

در نظر گرفتن نوع مو برای انواع مدل کوتاهی کوپ

خوب: به طور کلی موهای نازک باید کمترین لایه لایه شدن را داشته باشند، بنابراین موها را صاف و کوتاه نگه دارید. پولاک می‌گوید: «موارد مورد علاقه‌ام یک باب صاف با بافت و لایه‌های محدود برای حفظ استحکام در طول شما خواهد بود».

ضخیم: مدل ها بسته انواع مدل کوتاهی کوپ به بافت یا نوع مو می تواند متفاوت باشد. شما می‌توانید با لایه‌بندی‌های زیادی کنار بیایید، زیرا لایه‌های بلند به حذف وزن، تراکم حجم‌دهی و استایل‌سازی روزانه کمک می‌کنند.

مراقبت و نگهداری از مدل کوتاهی

پیدا کردن سبکی که با سبک زندگی شما سازگار باشد، کلیدی است. پولاک توصیه می کند هر 3 تا 4 ماه یکبار موهای خود را کوتاه کنید. اگر مشتری هستید که هر 6 تا 8 ماه یکبار به آرایشگر خود مراجعه می‌کنید، او توصیه نمی‌کند که آرایش بالایی داشته باشید. هر دو متخصص می‌گویند که کوتاه‌تر کردن، مانند فرهای پیکسی یا لبه‌ای، به مراقبت بیشتری نیاز دارد و نسبت به مدل‌های بلند و چند لایه نیاز به عشق بیشتری دارد. گفته شده انواع مدل کوتاهی کوپ موهای بلندتر و فرهای پردار بخشنده‌تر هستند و می‌توان آنها را کشید. همچنین، در نظر داشته باشید که برای حفظ ظاهر و استایل دلخواه خود چه کارهایی را می خواهید در خانه انجام دهید. پولاک می‌گوید: «برای دستیابی به ظاهر خود به چه محصولاتی نیاز دارید و هر چند وقت یک‌بار حاضرید برای حفظ ظاهر به سالن مراجعه کنید.

5/5 - (3 امتیاز)