haircut.sadeghi

تهران ، جیحون، تقاطع مالک اشتر، عبدالکریمی پ۴

09380843823

 کوتاهی ژورنالی

   (پیرایش موی زنانه از روی عکس)

رمز زیبایی چهره در داشتن ظاهر و مدل موی مناسب است . که با اجزای چهره و اسکلت صورت هم خوانی داشته باشد . شما باید نوع چهره ، نوع مدل مو و سبک و سیاق زندگی خود را در نظر بگیرید . در این صورت میتوانید بهترین مدل کوتاهی ژورنالی جدید و بروز ممکن را در ظاهر خود پیاده سازی کنید .

سبک زندگی از اهمیت زیادی برخوردار است . به طورمثال آیا شما هر روز با سشوار موهای خود را براشینگ میکنید . و یا تنها به شانه کردن آن اکتفا می کنید. مدل های کوتاهی ژورنالی مختلفی وجود دارد . که اگر مناسب سبک زندگی و چهره شما باشند  ، موهای شما را زیباتر از همیشه می کنند.

طبق آمار بسیاری از افراد بعد از مدت طولانی زمانی که موهای خود را کوتاه میکنند. از مدل موهای جدید خود احساس رضایت بسیاری پیدا می کنند.

باتوجه به نوع صورت مدل کوتاهی مو می توانند حس زنانگی و یا مردانگی بیشتری انتقال دهند. اما بیشتر خانم ها ترجیح می دهند مدل موهایشان آن ها را ظریف و زیبا نشان دهد.

و شما میتوانید مدل کوتاهی موی ژورنالی مورد علاقه خود را از روی عکس در ژورنال های موجود انتخاب کنید . با اطمینان از اینکه مکان مورد نظر میتواند دقیقا خواست شما را عملی کند با آرامش خاطر اقدام به کوتاهی نمایید .

کوتاهی مو

آکادمی هیرکات صادقی با چندین سال سابقه درزمینه کوتاهی تخصصی مو یکی از حرفه ای ترین مجموعه های آموزش کوتاهی در سراسر کشور است . این مجموعه اجرا کننده دقیق ترین و به روزترین مدل های کوتاهی ژورنالی حرفه ایی در قلب تهران بزرگ است .

با آکادمی میترا صادقی  بهترین حس زیبایی و آرامش را تجربه کنید. و از چهره و مدل موی انتخابی خود لذت ببرید .

با ما در آموزش کوتاهی ژورنالی حرفه ایی شوید .

درباره ما |آموزش های کوتاهی | تماس با آکادمی هیرکات صادقی | ویدئوهای ما را در آپارات دنبال کنید 

ویدئو های آموزشی کوتاهی ژورنالی