haircut.sadeghi

تهران ، جیحون، تقاطع مالک اشتر، عبدالکریمی پ۴

09380843823

خدمات کوتاهی مو

 آموزش کوتاهی مو صادقی 

 برترین مجموعه آموزشی و فنی در زمینه ارائه آموزش های علمی و عملی در زمینه خدمات کوتاهی مو به صورت فوق حرفه ایی در سطح تهران بزرگ و نیز در سطح کشور میباشد . آکادمی صادقی زیر نظر استاد میترا صادقی با رزومه درخشان خود دارای بیشترین تعداد هنر آموز و ارائه با کیفیت ترین خدمات کوتاهی مو و به روزترین متد کوتاهی و تخصص های مربوط به مو و زیبایی میباشد .آمو

خدمات کوتاهی مو 

یکی از اصولی ترین روش های آراستگی مو است. عموم آرایشگران آموزش کوتاهی مو را یکی از آموزش های پایه ای در آموزش آرایشگری می دانند. البته برخی سطح انتظار را بالاتر برده تا جاییکه آموزش کوتاهی ژورنالی را نیز جزو ملزومات یک آرایشگر توانمند می دانند. یکی از دغدغه های اصلی خانم ها داشتن موهای مرتب و آرایش شده است. رسیدگی و مرتب کردن موهای بلند بصورت روزانه برای بعضی از خانم ها کاری طاقت فرسا بوده، به همین دلیل کوتاهی مو از توجه بالایی برخوردار است. مدل کوتاهی مو بهتر است متناسب با جنس مو و حالت چهره افراد انتخاب شود.

آکادمی صادقی با ارائه  بهترین خدمات کوتاهی مو شما را از این دغدغه رها میسازد

موهای بلند نیاز به مراقبت و توجه ویژه ای دارند. یکی از راه های نگهداری از آنها بافت مو است که با شناخت انواع بافت مو می توان از بهترین آنها بنا به سلیقه استفاده نمود. اگر چنانچه به داشتن موهای صاف، باز و آزاد علاقه دارید می توانید با استفاده از کراتینه مو به این هدف رسیده و موهایی صاف داشته باشید.

آموزش کوتاهی مو آکادمی هیرکات صادقی

حرفه ایی ترین هیرکات را با ما تجربه کنید

از مجوعه آکادمی صادقی بیشتر بدانید

وب سایت تخصصی آکادمی صادقی ، طراحی و پشتیبانی توسط شرکت اوین نت ، طراحی سایت در اصفهان