haircut.sadeghi

تهران ، جیحون، تقاطع مالک اشتر، عبدالکریمی پ۴

09380843823

خدمات فر مو

منشا فر مو

هرچه فولیکول صاف تر یا بیضی شکل تر باشد، موهای شما فرفری تر است. هرچه سطح مقطع دایره ای بیشتر باشد، موهای شما صاف تر می شود. ورنون فرانسوا، هیراستایلست معروف، می‌گوید: الگوی فر شما با شکلی که تارهای مو ایجاد می‌کنند، خواه پیچ خورده، انحنا یا مارپیچ به دور خود بپیچند، مشخص می‌شود.

 

حرفه ای ترین خدمات فر در آکادمی هیرکات صادقی

خدمات فر مو
خدمات فر مو

الگوی فر شما چیست؟

همه موهای مجعد دارای قوس‌ها و زوایای طبیعی هستند که در لایه کوتیکول باز می‌شوند و اجازه می‌دهند رطوبت طبیعی و مواد مغذی خارج شوند. برخلاف موهای صاف، روغن‌های پوست سر نمی‌توانند در ساقه موهای مجعد حرکت کنند، که باعث می‌شود فرها مستعد خشکی باشند. به همین دلیل است که فرها میل به محصولات مغذی و آبرسان دارند. و انواع فرها به انواع مراقبت نیاز دارند تا به بهترین شکل ظاهر شوند. چهار نوع فر مختلف – فرهای مواج، گشاد، تنگ و پیچ‌دار – را شناسایی کرد و خط تولیدی از محصولات تولید کرد که مکمل هر نوع هستند. زیرا هر فر به رژیمی نیاز دارد که به درستی آن را درمان کند.

الگو و رفتار مواج

یک الگوی فر مواج و آرام به شکل «S». این نوع فر ممکن است غیر یکنواخت باشد – برای مثال در قسمت تاج صاف تر، در وسط موج دار و در انتهای آن خشک تر باشد. کم آبی بدن، آسیب دیدگی، و محصولات سبک سنگین می تواند این فرها را “صاف” کند. فرهای مواج به رطوبت سبک و تقویت کننده فر نیاز دارند.

الگوی و رفتار شل

یک الگوی فر با شکل “S” ثابت و تعریف شده. این نوع فر معمولا یکنواخت است، با شکل کلافی که از ریشه تا انتها امتداد دارد. وقتی این فرها کم آب می شوند یا آسیب می بینند، می توانند وز شده و حالت خود را از دست بدهند. فرهای شل نیاز به مراقبت ملایم و رطوبت متعادل دارند.

خدمات فر مو
خدمات فر مو
خدمات فر مو
خدمات فر مو
خدمات فر مو

الگوی فر و رفتار محکم

یک الگوی فر کوچک مانند پیچ در سراسر مو. این حلقه‌های تنگ معمولاً ظریف‌تر و سبک‌تر هستند. بدون رطوبت مناسب، ساقه مو تمایل به انبساط دارد و می تواند شکل خود را از دست بدهد و باعث می شود فرها متراکم و غیر قابل کنترل به نظر برسند. فرهای تنگ برای حداکثر نرمی و استحکام نیاز به آبرسانی عمیق دارند.

الگو و رفتار پیچ خورده

یک زیگزاگ زاویه‌دار از ریشه تا انتها از نوع Z. الگوی Z محکم پیچ خورده است، و اغلب ظریف و ظریف است، هر چه سیم پیچ سفت تر باشد، عبور روغن از پوست سر و مرطوب شدن آن در طول رشته دشوارتر است. فرهای حلقه دار نیاز به رطوبت محافظ دارند.

نمونه های خدمات فر آکادمی تخصصی هیرکات صادقی

خدمات فر مو
خدمات فر مو
خدمات فر مو
خدمات فر مو