haircut.sadeghi

تهران ، جیحون، تقاطع مالک اشتر، عبدالکریمی پ۴

09380843823

آموزشگاه تخصصی زیبایی صادقی

آکادمی هیرکات صادقی برترین مجموعه آموزش زیبایی در قلب تهران بزرگ است و دارای بزرگترین بانک مدل زنده میباشد که بزرگترین دستاورد خود را آموزش اصولی و حرفه ایی برترین متد روز دنیا به تمامی دانشجویان خود از سراسر کشور میداند و به جهت سال ها زحمت و تلاش مستمر و کیفیت آموزشی و اخلاق حرفه ای و نحوه صحیح آموزش و قبول مسولیت در مقابل مدل های زنده، اعتبار بزرگی را در منطقه وسیعی به دست آورده است و این دستاورد عظیم رو مدیون خدای مهربان و مربیان و مدرسین دلسوز و خالص و متعهد خود میداند.

آکادمی کوتاهی موی صادقی
آکادمی هیرکات صادقی از آموزش حرفه ایی تا تخصص و استقلال
اگر شما هم مانند من فردی هستید که از طریق بصری (دیدن ) بهتر و بیشتر فرا میگیرید بسیار خرسند خواهم شد که شما را در کلاس های آموزشی خود ببینم . به شما اطمینان میدهم که شما درصد بالایی از موارد آموزشی را به صورت بصری خواهید دید و فقط در این کلاس ها تئوری فرا نمی گیرید بلکه به صورت اصولی و حرفه ایی تمام آن چیزی که شما را توانمند و حرفه ایی میسازد را آموزش میبینید .
من (میترا صادقی) فقط در این زمینه فارغ التحصیل نشدم که به صورت تئوری بیاموزم چگونه مو کوتاه میکنند بلکه با تکیه بر تجربه های عملی بسیار در سالیان متمادی ، آموختن از محضر اساتید بزرگ ، تکرار و تمرین مستمر و دیدن صدها فیلم آموزشی و تجربه بیش از 15 سال سابقه حرفه ایی در این زمینه
به شما اطمینان میدهم هرانچه سوال تئوری در ذهن خود دارید به صورت عملی و بصری برای شما روشن میگردد و شما همه چیز را به چشم خواهید دید و تنها کلمات اموزشی من در ذهن شما نخواهد بود بلکه تجربه شیرین حرفه ایی شدنتان را کنارتان جشن میگیریم
هدف من تشویق شما در راستای تبدیل شدن به انسانی مستقل و توانمند در راستای علاقه و عشقتان خواهد بود چرا که ایمان دارم شما میتوانید به تمامی اهداف و کارهای متمایزی که ذهن دارید و عاشقانه آن را دوست میدارید برسید و من در این مسیر کنار شما خواهم بود .
هدف ها و آرزوها و برنامه های ذهنی دانشجویان من ، بزرگترین هدف و چشم انداز مجموعه آکادمی هیرکات صادقی میباشد . در کنار ما بهترین ها را تجربه کنید و همه چیز را به چشم ببنید .
و ....