haircut.sadeghi

تهران ، جیحون، تقاطع مالک اشتر، عبدالکریمی پ۴

09380843823

آموزش کاشت مژه

 آکادمی هیرکات صادقی یکی از برترین مراکز آموزشی در قلب تهران بزرگ در کلیه رشته های آرایشگری است . تجربه لذت بخش ترین  و شادترین و زیباترین و  پردرآمد ترین شغل دنیا همراه با بهترین و بروز ترین تکنیک های روز دنیا را با ما داشته باشید .

مباحث آموزشی این دوره طبق سرفصل های سازمان فنی و حرفه ای و مواردیست که آکادمی صادقی طبق نیازهای هنرجویان در بازار کار به این سرفصل ها اضافه کرده است تا هنرجویان بتوانند با اعتماد به نفس و اطمینان و تجربه کاری کافی بعنوان آرایشگر حرفه ای وارد بازار کار شوند

هنرجویان بعد از طی ساعات آموزش این دوره که بصورت تئوری و عملی در طول جلسات و ساعات مورد نیاز برای تکمیل مباحث دوره تعیین شده است می توانند در آزمون فنی و حرفه ای شرکت نمایند و بعد از مدت کوتاهی مدرک معتبر و بین المللی خود را از سازمان فنی و حرفه ای کشور دریافت نمایند

دوره آموزش اکستنشن مژه

اکستنشن مژه روشی برای پرپشت کردن مژه های کم پشت و زیبا تر کردن حالت چشم است ، در این روش از مژه های دانه ای با کیفیت های متفاوت استفاده می شود ، از آنجایی که بعد از اکستنشن مژه بین 3 تا 4 هفته از آن مژه های نیاز به ترمیم دارند بهتر است از مژه ای طبیعی تر که تحت عنوان مژه ابریشمی در بازار موجود است استفاده شود تا هم سبکتر و هم طبیعی تر باشد.

هنرجویان در طی ساعات آموزش این دوره  بصورت تئوری و عملی در طول جلسات و ساعات مورد نیاز برای تکمیل مباحث دوره تعیین شده است شرکت می نمایند .

سرفصل های آموزش اکستنشن مژه

  • آموزش فنون مشاوره و نحوه جذب مشتری
  • آشنایی با بهترین ابزار و لوازم کار روز دنیا و برند های معتبر اکستنشن مژه
  • آماده سازی مشتری
  • آشنایی با حالت های مختلف چشم
  • آموزش ساخت مژه های 3D ، والیوم و مگاوالیوم ( آموزش فن سازی مژه )
  • آموزش اکستنشن کلاسیک، اکستنشن تری دی ، اکستنشن والیوم و مگاوالیوم
  • قرینه سازی از لحاظ حجم و حالت چشم ها بعداز مژه گذاری
  • آموزش ترمیم مژه ها
  • آموزش برداشتن کاشت مژه یا ریمو مژه ها

لوازم مورد نیاز برای آموزش اکستنشن مژه شامل پنس های گوناگون، چسب مژه ، چسب نواری بهداشتی ، پد خیس ، انواع پالت های مژه در اندازه های مختلف و تاب مژه های گوناگون ، پالت چسب ، پنبه ، لوسیون شستشو ، پرایمر و … می باشد.

کوتاهی مو
کوتاهی مو
کوتاهی مو
کوتاهی مو

برای ثبت نام در دوره های آموزشی  حضوری و آنلاین آکادمی هیرکات صادقی باید از طریق شماره تماس ذکر شده با پشتیبانی 24 ساعته آکادمی صادقی تماس حاصل فرمایید و بعد از مشاوره و هماهنگی لازم اقدام به ثبت نام نمایید .

جهت بازدهی بهتر کلاسها و رسیدگی مربی به سوالات و اشکالات همه هنرجویان تعداد ثبت نامی هنرجویان در هر کلاس مطابق با تعداد هنرجویان در دوره های خصوصی یعنی تا 3 نفر می باشد.

روزها و ساعت های برگزاری کلاس طبق برنامه و نظر هنرجویان تنظیم می شود در طول ساعت کلاس پس از آموزش هنرجویان مباحث آموزشی را تمرین می کنند و رفع اشکال انجام میشود

از نظر تعداد جلسات آموزش کوتاهی مو نیز مانند سایر آموزش های دیگر آکادمی صادقی تا زمانیست که هنرجویان تمامی مباحث را آموزش دیده و رفع اشکال آنها نیز انجام شود .

لازم به ذکر است مدل هایی که در اختیار هنرجویان قرار می گیرد رایگان می باشد و تعداد مدل ها فراوان است و این یکی از ویژگی های آکادمی هیرکات صادقی است .

همچنین ساعت ویژه شاغلین و کلاس های ویژه برای عزیزانی که از شهرهای دیگر جهت گذراندن دوره در آکادمی هیرکات صادقی تشریف می آورند در نظر گرفته می شود .

از آنجایی که این دوره مرتبط با آموزش آرایشگر دائم صورت است بعد از اتمام دوره هنرجویان جهت اخذ مدرک آرایشگری باید در آزمون آرایشگر دائم صورت (میکروپیگمنتیشن ، هاشور و تاتو اجزای صورت)  از سمت آموزشگاه در پورتال سازمان فنی و حرفه ای ثبت نام شوند ، آزمون شامل دو مرحله می باشد :

آزمون تئوری که بصورت تستی در یکی از حوزه های سازمان و در تاریخ معین برگزار می شود و آزمون عملی که در حضور ممتحن های عزیز در آموزشگاه خانه آرزوها برگزار می شود و بعد از مدت کوتاهی مدرک فنی و حرفه ای ( بین المللی ) صادر می شود.

از آنجایی که مدارک سازمان فنی و حرفه ای کشور دارای کد بین المللی می باشد عزیزانی که قصد مهاجرت به کشورهای دیگر دارند می توانند براحتی جهت ترجمه مدارک اقدام نمایند

برای شرکت در کلاس های آنلاین آکادمی هیرکات صادقی از طریق شماره تماس های پشتیبانی اقدام به ثبت نام و دریافت تایید حضور در کلاس های آنلاین نمونده و تمامی دوره های آموزشی آموزشگاه به صورت آنلاین شرکت کنید و موفق به اخذ مدرک هر دوره گردید .

استاد میترا صادقی مدرس ارشد و دارای کارشناسی ارشد MBA و کارشناس تخصصی گریم و شاخه های تخصصی آرایشگریبا ارائه مدرک معتبر فنی و حرفه ای زیر نظر وزارت کار و امور اجتماعی قابل ترجمه و بین المللی است .

برای هر یک از این دوره ها بصورت مجزا مدرک فنی و حرفه ای صادر می شود .

هم اکنون ثبت نام کنید، ظرفیت ثبت نام هر ماه کاملا محدود میباشد.

برا ثبت نام از طریق واتساپ با شماره 09354160508  اقدام نمایید .